Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Šílená Youtuberka vyhlašuje Soutěž o mobil I Denisa TV

Šílená Youtuberka vyhlašuje Soutěž o mobil I Denisa TV. Dej LIKE na toto video a jsi v soutěži. Upozornění: Kdo nedá LIKE a odběr veřejně nebude losovaný, kontroluji to po celou dobu soutěže. Do komentáře musíš napsat Soutěžím s Denisa TV o mobil - jinak tě nemůžu zařadit do losování.
Více...

Soutěž

Soutěž - vyhlášení soutěže o kosmetiku s Deni. Upozornění pokud se výherce neozve do 7 dnů tak výhra nenávratně propadá do nové soutěže. Najdete mě na: ♡ Instagram, YouTube, Facebook.
Více...

Soutěž o Tablet Lenovo

Prázdninová Soutěž o Tablet Lenovo. Ahojky, kdo chce vyhrát nový tablet Lenovo musí odebírat má videa, dát LIKE a sdílet má videa, jinak nebude losovaný! Do komentáře nezapomeň napsat: SOUTĚŽÍM S DENI O TABLET LENOVO !! Vše budu neustále kontrolovat zda neporušujete podmínky soutěže.
Více...

Velká Soutěž o 3 Skateboardy

Velká Soutěž o 3 Skateboardy - Soutěžte o super ceny s Deni. Ahojky! Jestli můj kanál ještě neznáte, zjistíte, že jsem zaměřená na soutěže a mimo jiné u mě najdete skoro všechno, na co si vzpomenete! Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Děkuji všem strašně moc moc za podporu ❤❤ Jsem moc ráda, že mám ty nejlepší fanoušky.
Více...

Velikonoční soutěž 2016

Velikonoční soutěž 2016 - soutěž o kameru a poukázku do KFC, které Vám dám zdarma. Konečně je tu ta správná soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělé ceny. Pro dva z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme! Upozornění: u koho z vás neuvidím LIKE tím myslím mé video na vašem kanále, tak nebudete losovaní, jen ať víte, předcházíme tím všichni podvodům a podvodníkům.
Více...

Chcete soutěž o KFC

Chcete soutěž o KFC? Připravuji pro vás nové a další soutěže o super ceny. Všem moc děkuji za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Velikonoční soutěž

Velikonoční soutěž ano nebo ne? Všem moc děkuji za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Soutěž o kosmetiku zdarma

Soutěž o kosmetiku zdarma. Skvělá zpráva pro Čechy i Slováky! Tak opět soutěžíme s Deni. Pokud se ti video líbilo, moc by mě potěšil like, odběr nebo komentář! Pro jednoho z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme! Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také. Nutno napsat kdo chce soutěžit do komentáře: Soutěžím s Deni, dát LIKE
Více...

Valentýnská soutěž - Svatý Valentýn

Valentýnská soutěž, Svatý Valentýn. Ahoj je tu nejkomerčnější svátek celého roku je opět tady, a tak mě napadlo natočit pro Vás při téhle události tématické soutěžní video. Konečně je tu ta správná Valentýnská soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělé ceny. Pro dva z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme! Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také.
Více...

Co tak soutěž na Valentýna ?

Co tak soutěž na Valentýna ? - Valentýn s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...
1 2 > >|