Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Velikonoční soutěž

Velikonoční soutěž ano nebo ne? Všem moc děkuji za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Soutěž o kosmetiku zdarma

Soutěž o kosmetiku zdarma. Skvělá zpráva pro Čechy i Slováky! Tak opět soutěžíme s Deni. Pokud se ti video líbilo, moc by mě potěšil like, odběr nebo komentář! Pro jednoho z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme! Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také. Nutno napsat kdo chce soutěžit do komentáře: Soutěžím s Deni, dát LIKE
Více...

Valentýnská soutěž - Svatý Valentýn

Valentýnská soutěž, Svatý Valentýn. Ahoj je tu nejkomerčnější svátek celého roku je opět tady, a tak mě napadlo natočit pro Vás při téhle události tématické soutěžní video. Konečně je tu ta správná Valentýnská soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělé ceny. Pro dva z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme! Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také.
Více...

Co tak soutěž na Valentýna ?

Co tak soutěž na Valentýna ? - Valentýn s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Soutěž vyhlášení o mobil Samsung Galaxy

Soutěž vyhlášení o mobil Samsung Galaxy. Bylo těžké vybrat jen jednoho nejlepšího, ikdyž jsem to losovala! Tak doufám, že ostatní nebudou moc naštvaní a třeba vyhrajete příště, protože pro Vás budu dělat hned další novou soutěž! Jinak děkuji všem co se zapojili do mé soutěže :) Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda!
Více...

Soutěž o Littlest Pet Shop

LPS soutěž - Soutěž o velké balení Littlest Pet Shop pro děti. Skvělá zpráva pro Čechy i Slováky! Dávám zdarma 1 balení Littlest Pet Shop a speciální překvapení ve formě dárku. Dlouho jste po mně chtěli nějakou soutěž, tak je zde. Konečně je tu ta správná soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělou cenu. Pro jednoho z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme!
Více...

Připravila jsem si pro vás novou soutěž

Připravila jsem si pro vás novou soutěž pro Čechy i Slováky! Konečně je tu ta správná soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělou cenu. Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také.
Více...

Soutěže na YouTube - súťaž, súťaže

Připravujeme nové soutěže na YouTube - súťaž, súťaže s Deni. Konečně je tu ta správná soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělou cenu. Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také. PIŠTE MI O CO CHCETE SOUTĚŽIT, A ODEBÍREJTE MÁ VIDEA A KANÁL JINAK VÁS NEBUDU LOSOVAT, soutěže dělám jen pro své fanoušky a né pro vychytralce, které monitoruji a nebudou nikdy losováni !!! Sleduji i ty co dávají like a ti mají největší šance, tak jen at víte...
Více...

Soutěž o tablet Lenovo vyhlášení

Soutěž o tablet Lenovo vyhlášení. Soutěž začala před několika týdny a dnes byl vylosován výherce, který vyhráva zbrusu nové hodnotné ceny .... Gratuluju výherci a omlouvám se těm co nevyhráli, snad příště.. Mám Vás moc ráda ❤ Jestli ste nevyhráli nesmutněte stejných soutěží bude jistě víc :) Napište mi do komentářů jaké video soutěže by ste chtěly a o jaké ceny :)
Více...

Soutěžte s námi o ceny

Novoroční soutěž, soutěžte s námi o ceny. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc rád! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...
|< < 1 2 3 > >|