Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Soutěž o Tablet Lenovo

SOUTĚŽ je pro Čechy i Slováky o Tablet Lenovo s telefonem + SIM karta která obsahuje, předplacený internet a jako dárek kredit za 300 Kč zdarma, dále paměťová karta 16GB. Vyhrávejte s námi soutěže. Denně přinášíme nové soutěže na českém internetu.

Tento tablet už je vyšším modelem, ale také se sedmipalcovou úhlopříčkou, který díky podpoře 3G umožňuje telefonování a psaní SMS. Má multimediální funkce, chytrý telefon, videokameru, fotoaparát a hlavně stylový design. Konečně je tu ta správná soutěž, která Vás dostane! Zkuste své štěstí a vyhrajte skvělou cenu. Pro jednoho z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme! Překrásný nový Tablet Lenovo, který umí telefonovat + novou SIM kartu s kreditem 300 Kč, ať můžete hned telefonovat a psát SMS přátelům a sledovat má videa. Hledáte opravdu kompaktní tablet s telefonními funkcemi a zdarma? V tom případě vás dnešní soutěž určitě zaujme, Lenovo Tablet totiž dokáže více, než jeho název prozrazuje. Podívejte se, toto soutěžní video a vyhrajte ho. Kromě těchto soutěží pořádáme soutěže i pro naše fanoušky na FACEBOOKu. Připojte se i Vy a účastněte se také. 

Podmínky soutěže: 
Odebírat veřejně můj kanál. 
Odebírat veřejně má videa. 
Dát LIKE k videu + komenty. 
Více najdete přímo ve videu co je třeba udělat pro výhru: https://www.youtube.com/watch?v=xe0cgmOIAa0  

Výherce bude o své výhře informován na telefonním čísle a na emailové adrese, kterou uvedl v soutěžním komentáři, nejpozději do jednoho týdne od určení pořadí účastníků soutěže a určení výherce. Výherce bude zveřejněn na YouTube ve videu. 

Související články

Komentáře