Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Různé novinky pro každého od Apple

Deni doporučuje různé hračky pro každého od Apple, které máme všichni rádi. Jinak Vám fanouškům moc děkuji za upozornění na ty kozy co mě tu udávají, a jim zase vzkazuji že at si dělají co chtějí, páč nemají úroveň. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super a mám Vás moc ráda. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Svačiny do školy

Svačiny do školy - svačíme s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Challenge - Vaříme polévku Coca-Cola

Challenge - Vaříme polévku Coca-Cola. Další z našich šílených challengí je tu! Tentokrát se jedná o Polévkovou challenge. Jedná se o pěkný humus, který snad bude i chutnat. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

S fanoušky YouTube ve videu

S fanoušky YouTube ve videu. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Debilní kecy na blondýnky

Debilní kecy na blondýnky. Další pokračování vtipné série na Vaše přání. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Apple Watch [UNBOXING]

Deni rozbal to! - Apple Watch [UNBOXING] tak konečně mám to po čem jsem toužila a Vy budete jako vždy u toho. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Debilní výhra, Deni vyhrála 10 000Kč na los

Debilní výhra, Deni vyhrála 10 000Kč na los. Další příběh ze série na Debilní keci s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Návštěva luxusní restaurace s Deni v Olomouci

Návštěva luxusní restaurace s Deni v Olomouci. Dnes Vás provedu po luxusní restauraci, kde budu jíst, ukážu Vám i jejich kuchyni, kde se připravují čerstvé ryby. Restaurace je zaměřená na pouze čerstvé ryby, takže si to video užijte. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda!
Více...

Účesy do školy

Účesy do školy - účesy pro dlouhé vlasy. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Makeup do 3 minut

Makeup do 3 minut - Jedná se o rychlý obyčejný Makeup do školy co může mít každý. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|