Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Debilní kecy rodičů, kecy matek a otců

Debilní kecy rodičů, takže kecy matek a otců. Zde je ukázka toho co asi všichni znáte, pokud tam nějaké blbé kecy vašich rodičů chybí tak mi je doplnujte do komentů. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Debilní kecy dětí

Debilní kecy dětí. Další debilní kecy s Deni. Debilní kecy dětí. Prostě další díl Debilní kecy s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Debilní keci učitelů

Debilní keci učitelů a učitelek ve škole. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

20+ Náhodných faktů o mně

20+ Náhodných faktů o mně. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Nejúchylnější sen

Debilní keci s Deni: Nejúchylnější sen - Jak se topím v penězích, prostě Debilní sny. Toto video nikdy nezkoušejte a pokud jo je to na vlastní nebezpečí. Pokud se video líbilo, děkuji za LIKE a odběr...
Více...

Deni vybírá knížku Serafína

TOP knihy 2016 díl 3. Deni vybírá knížku Serafína – Dračí posel. Rachel Hartman a její Serafína vzaly knižní svět útokem a se silou draka ovládly žebříčky prodejnosti v několika zemích. Netrpělivě očekávaný 2. díl je konečně tady! Království Gored: země, ve které po dlouhá desetiletí žili lidé a draci v křehkém míru.
Více...

YouTubeři a fanoušci z YouTube

YouTubeři a fanoušci z YouTube a Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Hrad Trosky

Záhada hradu Trosky - Hrad Trosky Vlog. Hrad Trosky se stal pro svůj ojedinělý vzhled symbolem Českého ráje. A stojí to za to ho vidět. Hrad je opravdu krásný.
Více...

Středověká krčma a zámek Dětenice

Středověká krčma a zámek Dětenice s Deni - malinký Vlog z cestování o víkendu. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Nejlepší knihy s Deni

Nejlepší knihy s Deni, díl 4. Denča doporučuje knížky Dračí oči - Pramen moci. Bašta je zničena a její pán mrtev. Národy Aliance slaví a postupně se vydávají na cestu domů. Zdá se, že proroctví ukázalo svou vlídnou tvář. Bujaré oslavy ještě neutichly a troskami Bašty už znovu zní hukot magického náboje. Nikdo mu však nenaslouchá. Jen strážci jsou neklidní. Více už je v knížce.
Více...
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|