Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Vychytávky pro iPhone 7

Vychytávky pro iPhone 7 - Jak na sestru ? Vlog. Minulý rok jsem toto video vynechala, ale tento jsem se rozhodla ho znovu udělat :) Snad se Vám bude video líbit! Děkuji za odběr a LIKE potěší. Napište mi jaké máte vy zkušenosti se sourozencem, díky moc za názory.
Více...

Fanoušci natočíme video ?

Fanoušci natočíme video ? Sedím ve svém pokoji, zírám do .., nedokážu uvěřit, tomu co se děje, co to vidím. Fanoušci natočíme společně video. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Ask česky - co máš vše od Apple ?

Ask česky - co máš vše od Apple ? Zde Vám zodpovím všechny otázky co jste se mě ptali okolo Apple hraček. Doufám, že se bude videjko líbit. Napište mi do komentářů jaké video by jste chtěli vidět. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Jak jsem vyhrála milion

Jak jsem vyhrála milion, Debilní keci s Deni, část první. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení na YouTube, ale i Facebooku budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Ask Deni - co kdyby ?

Ask Deni - co kdyby ? Pokud se Vám video líbilo napište mi do komentů. Mějte se hezky a ahoj u dalšího videa. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Barvení vlasů s Deni a to doma

Barvení vlasů s Deni a to doma. Pokud se Vám video líbilo napište mi do komentů. Mějte se hezky a ahoj u dalšího videa. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Bruslení na ledě s Teri a Deni

Bruslení na ledě s Teri a Deni, aneb jak trávíme víkendovou neděli. Ahojky děkujeme za sledování našeho videa. Aktuální informace: vzhledem k příznivému počasí prodlužujeme bruslení na Dolním náměstí až do neděle, kapacita ledové plochy je maximálně 300 osob. Vstupenky jsou v prodeji na pokladně.
Více...

Debilní keci s Deni

Debilní keci s Deni - prášky na nemoc, Prank... Sedím ve svém pokoji, zírám do .., nedokážu uvěřit, tomu co se děje, co to vidím. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Nakupování - co mám nového

Nakupování - co mám nového díl 1. Ahoj připravuji sérii toho co si koupím nebo dostanu za dárek, tak to Vám hned vždy natočím at jste u toho, toto video budu vydávat minimálně 1x za týden, protože si to tak přejete. Mám Vás moc ráda a děkuji, že mě sledujete a odebíráte videa.
Více...

Nakupování, nákupy s Deni

Těžká nakupovačka - 2 díl nakupování dívčí odpoledne, kde už zase nakupujeme. Jinak Vám chci poděkovat, že sledujete naše videa, jste prostě úžasní. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|