Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

20+ Náhodných faktů o mně

20+ Náhodných faktů o mně. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Jak jsem vlastně vyhrála

Jak jsem vlastně vyhrála. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Trhání zubu, trhání zubů

Trhání zubu, trhání zubů, funny video - tooth extraction, jak na vytržení zubu. Díl 3 opět se to.... co? Uvidíte sami v tom videu. Tkže můžeme začít a jdeme na to.
Více...

Video speciál

Video speciál jako velké poděkování za to, že mě sledujete, komentujete, lajkujete a sdílíte moje videa. :) Jestli se vám tento speciál líbil, nezapomeňte ho lajknout a zanechat koment ;) Takže děkuju všem za tohle úžasné číslo ;) Dokázali jsme to i přes všechny ty hatery ;) Doufám, že budete pořád tak úžasní fanoušci a budete koukat na všechny má videa.
Více...

Co máš vše od Apple ?

Ask česky, co máš vše od Apple ? Zde Vám zodpovím všechny otázky co jste se mě ptali okolo Apple hraček. Doufám, že se bude videjko líbit. Napište mi do komentářů jaké video by jste chtěli vidět. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Optické iluze

Optical Illusions, Optické iluze. Pokud se ti vám moje videa líbí, nezapomeň dát Like, Odběr a sdílet videa dál !! Optické iluze jsou často popisovány jako vizuální obrazy, které se liší od skutečnosti - očí a mozku, "vidět", něco, co není úplně odpovídat fyzickém měření obrazu. Optické iluze může fungovat různými způsoby, mohou být obrazy, které se liší od objektů, které jim dělají, mohou být ty, které pocházejí z účinků na oči a mozek prostřednictvím nadměrné stimulace, a jiní, kde je oko a mozek tvoří nevědomé závěry.
Více...

Otázky a odpovědi 2016

Otázky a odpovědi 2016 s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...
|< < 1 2 3 4 5 6 7