Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Auta a dopravní prostředky | Hurricane Factory | Littlest Pet Shop | Soutěže | Zvířata a domácí mazlíčci | YouTube videa

Okoupaný pes - co dělá v posteli s Deni

Okoupaný pes, co dělá v posteli s Deni. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Kakariki detail - sprchování papoušků

Kakariki detail, sprchování papoušků trošku jinak tak jak to mají rádi. Všem moc děkujeme za veškerou podporu, za to že sledujete videa, prostě jste super. Za like, komentář nebo sdílení budu moc ráda! Nezapomeňte se podívat i na jiná videa nebo mě sledovat i jinde než na YouTube.
Více...

Zakrslý králík

Zakrslý králík, Kaninchen bekommen erstes Mal Gemüse. Anmerkung: Das Gemüse wurde natürlich NICHT alles auf einmal verfüttert, sondern wurde über Tage hinweg verabreicht. ;-) 5 Monat alte Löwenkopf-Kaninchen kommen zum ersten Mal in ihrem Leben in den Genuss verschiedener Gemüsesorten.
Více...

Top Funny Horse Videos Compilation

Top Funny Horse Videos Compilation 2016 NEW. Funny Horses | Top Funny Videos | Funny Horse Videos | Funny Horse Fails | Funny Horse Compilation | Horses | Funniest Horse Videos | Top 10 Horses.
Více...

Koně, jezdectví, skoky

Koně Olomouc, jezdectví, skoky. Mám pro Vás sestřih videa o koních. Parkurový sport se rozumí sladění s koněm tělem i duší a dokonalou souhru a spolupráci. Mnoho trvale ustájených koní a desítky boxů pro závody, špičkový povrch se závlahou řízenou počítačem, tribuna pro tisíc diváků, hala i venkovní ježdění, penzion i obchod. Nový jezdecký areál v olomoucké části Lazce ožívá.
Více...

Kakariki

Kakariki video, papoušci, videa jak se krmí moje slepice. ♡ ♡ !! Pokud se ti vám moje videa líbí, nezapomeň dát Like, Odběr a sdílet videa dál !! ♡ ♡.
Více...

Pořizujeme si velblouda, Camels

Nákupní cena velblouda dvouhrbého není nízká - zaplatíte za něj kolem 100 000 korun. Následná péče o tohoto téměř půltunového tvora už je ale pak víceméně nenákladná. Velbloudi se krmí také senem a siláží, nepohrdnou ovocem, zeleninou a různými větvičkami. Je známo, že vydrží dlouho bez vody. Tu ale neuchovávají v hrbech, jak se mnozí mylně domnívají, ale ve vystýlce žaludku. Důležitá informace: Výběh pro skupinu tří velbloudů nesmí být menší než 300 m2, pro každé další zvíře o 50 m2 více. Všichni velbloudovití jsou odolní proti chladu a mohou být drženi celoročně ve venkovních výbězích, přičemž musí být k dispozici přístřešky, respektive stáje (nevytápěné), které poskytnou místo všem zvířatům ze stáda (u velbloudů nejméně 4 m2 pro zvíře, u lam 2 m2 pro zvíře). Jako podklad ve výběhu je třeba zvolit písek nebo přírodní půdu.
Více...

Camel - líbání a krmení velbloudů

Camel, líbání a krmení velbloudů. Velbloud už není k vidění jen v zoologické zahradě, jak bývalo dříve zvykem. Čeští chovatelští fajnšmekři si ho pořizují „na zahradu“ jako domácího mazlíčka. Je prý poslušný, krotší než kůň a přítulnější dokáže být víc, než třeba kočka domácí. Pokud byste si chtěli velbloudího mazlíka pořídit, musíte zajít na Krajskou veterinární správu a požádat o povolení k chovu zvířete vyžadujícího zvláštní péči. Po vyplnění příslušného formuláře pak veterinární správa ověří, zda splňujete podmínky k tomu potřebné.
Více...

Jak získat pozornost a respekt koně?

Jak získat pozornost a respekt koně? Top Funny Horse Videos Compilation 2015. Kůň domácí nebo pouze kůň je domestikované zvíře patřící mezi lichokopytníky. V minulosti se koně používali především na přepravu. Od 20. století se na nich jezdí hlavně rekreačně. Slovo kůň označuje obecně jak samce, tak i samici koně.
Více...
|< < 1 2